« Archives in Sierpień, 2017

Nowe strony do pobierania z VOD

Hej.

Krótki wpis. Poważne problemy i sytuacje ekstremalne w życiu osobistym. Ciągłe robienie czegoś dla kogoś, na czym cierpią moje prywatne niezarobkowe i amatorskie projekty kodów i innych rozwiązań informatycznych sprawiły że nie zaniedbałem też i blog oraz odpowiedzi na komentarze. Strony na mydevil.net zostają przekierowane na poniższe adresy. Które na tę chwilę działają. Ale jeszcze raz podkreślę to że zrobiłem coś dla Was amatorsko jako moje hobby nie upoważnia nikogo do tego by zajechać tamten pakiet masowym „odpaleniem” bardzo dużej ilości pobrań na raz. Do tego każdy rości sobie niemalże kto się ze mną skontaktuje prawo do otrzymania szybkich wyjaśnień.

To lenistwo chyba wielu powoduje że nie chcą uparcie zainteresować się rozwiązaniami typu odtwarzacz KODI + wtyczka SD-XBMC do wielu najpopularniejszych polskich VOD. Także kolejne projekty wkrótce i downloadery pod Windows może także w nowej formie. I przyjmijcie że posiadam prywatne życie. A jeśli macie za dużo czasu na oglądanie nagle masy VOD to popróbujcie zakodować na bazie kodu wtyczki którą wymieniam z nazwy wyżej własne rozwiązania i nawet nie znając języka nauczcie się jego podstaw. Ja jak umiem pomagam, ale na pewno geniuszem nie jestem, nikt mnie tego poza Google plus forum StackOverflow czy inne przykłady z sieci jeżeli chodzi O PHP i jazda 🙂 Adresy:

http://vod.5v.pl/ipla

http://vod.5v.pl/tvn

http://vod.5v.pl/tvp

Miłego używania i fajnie jakby znalazł się ktoś ogarnięty z PHP ale nie musi być mistrz nad bogami by pomagał poprawiać kody w PHP, dał jakieś wskazówki czy dokonał testów albo wytworzył coś na bazie mojego kodu lub nowego dla ludzi zainteresowanym tematyką danego rozwiązana.